ANHABI PHOTO - ANETA PROKŠOVÁ

Ceník fotografických služeb

Fotografické balíčky... tak ty jsem zrušila :)

Cena za rodinné/párové/lifestyle je jednotná a to 2500 Kč. Budu ráda pokud necháte výběr na mně. Jestli si chcete fotografie vybrat sami, zasílám poté odkaz s náhledy. Počet fotografií v tomto "balíčku" je 25. Pokud budete mít zájem o více fotek, cena za jednu je 120 Kč. 

Doba zpracování fotek z tohoto typu focení, je nejpozději do třech týdnů. Poté zasílám fotografie v plné kvalitě elektronicky (Úschovna, Zonerama). V případě nečekané události a prodloužení doby dodání fotek z mé strany, vás zavčas informuji (nemoc aj.)

DŮLEŽITÉ INFORMACE: RAW ani NEUPRAVENÉ fotografie NEPOSKYTUJI. Těší mně, že se Vám fotografie líbí i neupravené, ale pro mě je to polotovar. Jako polévka ze sáčku, tam taky musíte přidat ještě vejce :D

Vaše fotografie zveřejňuji pouze s písemným souhlasem v naší komunikaci (facebook, instragram, email, SMS).

Pokud vám nabídka nesedí, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se dle vašich individuálních požadavků či nápadů. Čas focení se odvíjí podle stylu focení. Jako máma chápu, že někdy nejde všechno na rozkaz a ráda dopřeju dítěti čas se aklimatizovat, poznat  a prozkoumat okolí, zkusit si foťák i z té druhé strany. Prostě udělat všechno pro to, aby se dítě cítilo v  pohodě. 

Pokud jedu na focení na vámi vybrané místo, účtuji si za 1km/7 Kč.

Platba probíhá po focení dle domluvy - hotově či zasláním na účet. Fakturu zasílám elektronicky

Chcete fotky od Anhabi?

Chcete využít mých fotografických služeb?

Zavolejte mi a nebo napište a můžeme si nezávazně promluvit o tom co by jste od focení očekávali.

Ozvěte se mi